Skip to main content

Home / Sites / Білі зорі / Розваги, туристичні маршрути та екскурсії

Спорт, розваги, туристичні маршрути та екскурсії

Дорогі наші гості, Ви маєте повне право відпочити в гамаках, кріслах-гойдалках, в солярії, на ароматної підстилці в курені ...

На вибір Вам пропонується ряд цільових майданчиків для відпочинку, затишних куточків для романтичних зустрічей, місць, де можна влаштувати веселе застілля з шашликами, козацьким кулешем або цієї рибальського юшкою. А може Ви любите посидіти з вудкою на світанку? Милості просимо!

Але якщо Ви непосиди і любите активний відпочинок - Вперед! - Вас чекає Країна Спортландія!

 • Волейбол;
 • Настільний теніс;
 • Дартс;
 • Гонки на самокатах;
 • Стрільба з пневматичних гвинтівок;
 • Стрільба з лука;
 • Шахи і шашки для Гуллівера;
 • Козацькі забави.
"

А комусь подобається участь у господарстві: сад, город, теплиця, квітник - всі будуть раді зустрічі з Вами.

А якщо Ви в душі художник - до ваших послуг більше двох десятків бетонних плит 6м х 2м, які чекають творів настінного мистецтва, створеного Вашою фантазією.

Якщо ж у Вас характер Тура Хейердала або Індіани Джонс, запрошуємо в турпохід і екскурсії, які є ексклюзивним тур.продукта нашої садиби.

І скрізь поруч з Вами Ваш літописець - фотоапарат. Фотосесії в різноманітних костюмах, фоторепортажі з місць приємних подій на базі і поза нею. Отже:

"

1. ЕКСКЛЮЗИВ

Тур вихідного дня. "Пам'ять моя, гордість моя - Тягинь!" 

Відвідування острова Велике Городище, на якому стояла турецька фортеця ХУ1-ХУШ століть Тягин. Унікальне місце у гирлі однойменної річки, із чудовим природним ландшафтом, незайманої степом, плавневої заплавою і героїчною історією становлення та розквіту українського козацтва.

1. Виїзд з Херсона за маршрутом Херсон - Дар'ївка - Токарівка.

2. На розвилці Синевир зустріч з господинею бази-садиби "Білі зорі" або з представником бази.

3. Зупинка в центрі с.Токаревка, відвідування храму Св.княгіні Ольги, екскурсія по колишньому маєтку графа Ерделі - поміщицький будинок, винокурня, сторожова вежа, панська сходи. Фотосесія.

4. Переїзд в с.Тягінку. Заїзд в Річище. Екскурсія по залишках турецької фортеці.

5. Театралізована вистава біля підніжжя стели "500 років українського козацтва" Пам'ять моя, гордість моя - Тягинь! Козацькі забави для дітей та дорослих. Фотосесія.

6. Збір трав, квітів для плетіння вінків, гербаріїв та оберегів.

7. Прогулянка заплавою до Дніпра. Купання. Фотосесія.

8. Посадка в автобус і переїзд у с. Тягинка. Екскурсія до пам'ятника гетьману Богдану Хмельницькому та пам'ятника ковальського мистецтва - металевому мосту початку ХХ століття через р.. Тягинка. (У травні м-ці бузкова алея і за бажанням відвідування Тягинська джерела).

9. Посадка в автобус і переїзд за маршрутом Тягинка - Дремайлівську кар'єр - перша і єдина в Україні промислова тролейбусна траса - с.Іванівка (хутори козака Дремлюги) - с. Новотягинка - база-садиба "Білі зорі".

10. Зустріч гостей біля воріт садиби. Ознайомча екскурсія по території бази-садиби. Урочисте шикування, підйом прапора "Дранівскій курінь Тягинська паланки Олешківської січі".

11. Обід.

Варіанти:

 • а. привезений з собою пайок.
 • б. приготований гостями з привезених з собою продуктів.
 • в. приготований господинею садиби:

- "По-селянськи" - борщ з пампушками та часником, каша зі шкварками, овочі, узвар із сухофруктів або компот зі свіжих фруктів;

- "По-козацьки" - оселедець, куліш, домашнє сало, овочі, узвар (компот);

- "По-чабанські" - юшка м'ясна, картоплю з салом (шкварками), овочі, узвар (компот);

- "По-рибацьки" - рибна юшка, риба, пюре картопляне, овочі, узвар (компот).

- Додатково, за окрему плату, можна замовити молочні продукти у місцевих жителів.

12. Пообідній відпочинок.

Майстер-класи з виготовлення:

 • віночків з квітів і трави;
 • ароматних чобітків;
 • ляльок-мотанок;
 • повітряних зміїв;
 • збір фіточаю.

- Інструктаж щодо поводження з технічними засобами (велосипед, самокат) і спортивним зброєю (цибуля, дартс, пневматична гвинтівка).

13. Спартакіада ​​"Спортландія".

 • гонки на самокатах;
 • стрільба з лука (2 пострілу);
 • стрільба з пневматичної гвинтівки (2 пострілу);
 • випробування "пластун-розвідник";
 • метання булави (1 спроба);
 • турнір "козаків-лицарів".

14. Урочисте шикування. Підведення підсумків спартакіади та нагородження переможців. Спуск прапора. Фотосесія. Сувенірний шопінг.

15. Виїзд з садиби.

Вартість одноденного туру 

Дорослі: група від 20 чол - 100 грн з людини. У вартість входить екскурсії, театралізована вистава, обід, участь у спартакіаді, комунальні послуги.

Додаткові спроби і повтори, майстер-класи, басейн, човни, баня-сауна, додаткові турмаршрути та екскурсії оплачуються окремо.

Діти: група від 20 дітей - 70 грн з дитини. У вартість входить екскурсії, обід, театралізована вистава, участь у спартакіаді, комунальні послуги.

Додаткові спроби і повтори, майстер-класи, басейн оплачуються окремо.

Без обіду (зі своїм пайком) вартість туру складає:

для дорослих 70 грн;

для дітей 40 грн.

Вартість двухневного туру 

Тур вихідного дня можливо може бути дводенним (одна ніч), де додаються вечір бардівської пісні і самодіяльності біля багаття, дискотека з караоке, вечеря, розміщення на нічліг (у спальному корпусі, в наметі, в курені), зустріч світанку, що бадьорить зарядка, водні процедури, сніданок, піша прогулянка по заливного лузі в ліс, збір лікарських рослин, подорож на острів Робінзона, будівництво бунгало з очерету, обід, вільний час (спорт, майстер-класи, рибна ловля, фотосесія). Від'їзд додому.

Вартість 2-х денного туру:

 • дорослі - 170 грн;
 • діти - 120 грн.

2. Туристичні маршрути

База-садиба "Білі Зорі" є відправною точкою ряду цікавих, пізнавальних, по-своєму цікавих, туристичних маршрутів та екскурсій. в тому числі і ексклюзивних, розроблених нами.

За віддаленості від бази-садиби вони охоплюють об'єкти, що знаходяться від неї в радіусі від кількох сотень метрів до сотень кілометрів.

Це піші та велосипедні, водні та сухопутні, автомобільні та автобусні, ВИБИРАЙТЕ!

1. Туристичний маршрут «Вгору до Казікермену» 

1-2 дні, змішаний (автобус, автомобіль, сплав по річці на вітрильних, гребних або моторних човнах). Відвідування г.Беріслава - унікальна дерев'яна церква. с.Веселое, с.Казацкое, винні льохи князя Голіцина і Трубецького, їх маєтки (автобус). Від дамби Каховської ГЕС сплав на суднах до бази «Били Зорі» за р.Козак, зупинки в с.Ольговка і с.Тягінка. Вартість туру - договірна, за попередньою заявкою.

2. Туристичний маршрут «В гості до Остапа Вишні» 

1-2 дні, водний (гребні, моторні суду). Легенда: - база «Били зорі»-Іванівський створ-протоки Басанка-одно з 5 чудес природної архітектури Нижнього Дніпра - Дідів лиман - унікальна резервація водних лілій і латаття-р.Казачелагерская Конка-природний заказник-обитель диких тварин: косуль, оленів, кабанів, бобрів, безліч птахів-меморіальний комплекс Остапа Вишні (Павло Михайлович Губенко) у с.Кринкі-піша екскурсія в сосновий ліс - художню деревообробну артіль - сплав по р.Конка вниз до с.Казачьі Лагері - через Дрібний лиман і єрик Токаревський Прогній вихід на Дніпро - зупинка в рибальському стані з отведиваніем цієї рибальського юшки - перехід по Дніпру на базу «Били Зорі». Вартість туру - договірна, за попередньою заявкою.

3. Туристичний маршрут «Від Тягиню до Перевезення» 

1-2 дні, змішаний (сплав на плавзасобах, автобус, автомобіль). Легенда: Сплав по Дніпру до Токаревський Уступу - рукавом Інгулка через с.Орлово і с.Понятовку до с.Микільське (Козацька Перевозская паланка). Відвідування пам'ятника на могилі героя російсько-турецької війни 1787-1791гг. першого губернатора Катеринослава - Івана Максимовича Синельникова в с.Садово (Фалеевка). Повернення на базу автобусом із заїздом в с.Токаревку (Любомирівка) та відвідуванням маєтку роду графа Ерделі - губернатора Херсона кінця Х1Х століття і християнського храму Св. Рівноапостольної кн.Ольгі (1998г.п.). Вартість туру - договірна, за попередньою заявкою.

4. Туристичний маршрут «Ралі ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ» 

1-2 дні, пішохідний, велосипедний (20 км). Міжнародні змагання з авторалі - входять до календаря відкритого чемпіонату України. Час проведення - серпень-вересень. Гонки проводяться на території Іванівської кам'яного кар'єру на межі двох районів Білозерського та Бериславського. Маршрут примітний тим, що проходить по колишньої Першої і Єдиною у країні промислової тролейбусній трасі, якими вантажний ТЯГОВІ ТРОЛЕЙБУСАХ доставляти камінь з кар'єру на каменедробильний завод (10 км) з подальшим відвантаженням на річкові судна. Легенда: База «Били зорі» - с.Іванівка-кар'єр-джерела-Річище-дачі-с.Іванівка-база. Вартість туру - договірна, за Календарю УФА і попередній заявці.

5. Туристичний маршрут «Степовий оазис - Асканія Нова» 

1 день, автобус, автомобіль. Відвідування 8 дива Світу - степового біосферного заповідника Асканія Нова. Легенда: База «Били зорі» - Іванівка - Тягинка - Шилова Балка - Козацьке-садиба кн.Трубецкого - гребля Каховської ГЕС - м.Нова Каховка - Святоуспенський собор, агрофірма «Таврія» - дегустація коньяків, - Таврійськ - Каховка - монумент «Легендарна тачанка »- заповідник Асканія Нова-зоопарк, дендропарк, сувенір-шопінг, фотосесія, обід, вільний час, - повернення на базу« Били Зорі ». Вартість туру - договірна, за попередньою заявкою.

6. Туристичний маршрут «непорушну велич ВІРИ» 

1 день, автобус, автомобіль. Відвідування Григоріє-Бізюкова чоловічого монастиря, заснованого в 1782-1803гг. і входили до п'ятірки найбагатших і значущих монастирів Російської імперії. Маршрут пролягає по Єкатерининському тракту - залізний міст у с.Тягінка, кам'яні мости під Каменським і Берислава, кам'яний знак Катерининської версти під Нововоронцовка. Берислав, с. Червоний Маяк, Екскурсія по території монастиря, в підземну церкву, обід у монастирській трапезній, участь у церковній службі, переїзд в с.Республіканец - відвідування залишків Кам'янської січі 1708р. (Шостий Запорізької січі Українських козаків), могили кошового отамана Костя Гордієнка (1733г.), фотосесія, повернення на базу «Били Зорі». Вартість туру - договірна, за попередньою заявкою.

Крім того, маємо можливість запропонувати Вам ряд екскурсійних маршрутів «не виходячи з садиби». Наші екскурсійні маршрути мають свою тематичну спрямованість:

 • історія - Українське козацтво і його роль в у звільненні Півдня Росії від татарсько-турецького ярма. Фальц Фейни, Ерделі, Голиціни, Трубецькі - славні імена славної історії Краї;
 • зелений рух - вся природна краса Таврії - до ніг мандрівників;
 • екологія - збір лікарських трав, будівництво годівниць і укриттів для мешканців плавнів, очищення плавневих лісів від хмизу та сухостою, очищення русел протока, струмків і нерестовищ, очищення берегів водойм.

3. СУВЕНІРИ

Хто не захоче на згадку про перебування на нашій базі-садибі привезти додому сувенір? Можна, звичайно, купити його в кіоску, а можна навчитися їх виготовлення у нас і своїми руками сувенір виготовити.

Ми проведемо для Вас майстер-класи з виготовлення:

 • ляльок мотанок;
 • чобітка Св. Миколая;
 • тинів;
 • куренів;
 • вінків із трав і квітів;
 • повітряних зміїв;
 • писанок;
 • сувенірів з дерева.

Ми готові провести для Вас майстер-клас по початковій туристичної підготовки (укладання рюкзака, постановка і складання намети, розбивка наметового табору, орієнтування на місцевості, подолання перешкод, розпалювання багаття, надання першої допомоги туристу).