Skip to main content

Home / Sites / Білі зорі / Співробітництво

Співробітництво

ДО УВАГИ ТУРИСТИЧНИХ ФІРМ, ОПЕРАТОРІВ, АГЕНСТВ! 

 

Ми завжди готові до співпраці з Вами. Ваші побажання, пропозиції та зауваження будуть почуті і враховані в нашій спільній з Вами роботі.

Якщо ж Ваші наміри працювати з нами дійсно мають місце, ми готові прийняти Вас у себе, щоб Ви на власні очі переконалися в реальності наших пропозицій. Обіцяємо - Вам сподобається.

А фірми, що працюють на транзитних, по відношенню до нас, напрямки - Крим, Одеса, Асканія Нова, Арабатська стрілка, морське узбережжя Херсонщини - Залізний порт, Лазурне, Скадовськ, мають можливість скрасити довгий шлях до кінцевої мети змістовною і цікавою зупинкою на ночівлю і відпочинком, щоб з новими силами продовжити свою подорож.

Ми не стоїмо на місці і продовжуємо копітку роботу по вивченню історії нашого Краю, з відновлення старовинних звичаїв і обрядів, з реконструкції історичних подій і свят, з реставрації старовинних видів зброї і побуту, старовинних рецептів приготування їжі та впровадження їх в раціон відпочиваючих. Відкриваємо нові куточки нашої природи, здатні приємно вразити Вашу уяву.